INFOLINIA: 52-330-05-95, 730988641, 531901771  MAIL: info@abc-holiday.pl

  • Baner O Wyjezdzie

NOWE TOP NARTY I DESKI ROSSIGNOL + KIJE ZA 30 EURO ZA 7 DNI.
NA WYJAZDACH WinterEvent !!!


Na wyjazdach WinterEvent macie możliwość wypożyczenia nart i desek od naszego partnera Rossignol za jedyne 30 euro. Wszystkie narty i deski Rossignol modele 2015 do 2017. Podstawowe narty u nas to Rossignol Hero Xelium, Rossignol World Cup GS, Rossignol Pursuit 100, Rossignol Zenith, Rossignol Purasuit 11 i 12 CA Xelium.

Natomiast deski snowboardowe to: Circuit Amptek, District Amptek, Templar Magtek z pofalowaną krawędzią, a dla kobiet Diva Magtek oraz Justice Magtek.

Ilość nart i desek za 30 euro jest ograniczona decyduje kolejność zgłoszeń. Do wszystkich nart wypożyczamy również kije narciarskie. Nie wypożyczamy butów narciarskich, snowboardowych, skarpet narciarskich itd. Możecie kupić wszystko w doskonałych cenach w naszym sklepie www.Narty-Snowboard.pl oraz www.Rossignol-Outlet.pl i otrzymać dodatkowy rabat na wyjazd.

Jak zarezerwować narty + kije za 30 euro i deski za 40 euro ?
1. Piszecie na email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
w tytule termin wyjazdu + miejsce
w emailu podajecie - płeć – wagę – wzrost – preferowane narty nr z naszego katalogu lub jest mi wszystko jedno proszę mi dobrać narty.

Do nart dobieramy wam kije Rossignol - Nie mamy butów narciarskich !!! Do desek mamy wiązania :)
2. Na około 5 dni przed wyjazdem odpisujemy wam lub dzwonimy do Was i proponujemy dostępny model nart.
3. Narty odbieracie we Włoszech.
4. Sprzęt tylko dla klientów ABC-Holiday.pl  i www.WinterEvent.pl
5. Płatność jest przy odbiorze nart u naszego partnera.

Liczba nart ograniczona, decyduje kolejność zapisów

pdfDostępne narty i deski7.56 MB

baner glowny7

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.